Macoun Gustav (Praha 1892 – 1934 Praha)
Vzpomínka na Trosky, popsáno, signováno a datováno vlevo dole tužkou Vzpomínka na Trosky Gustav Macoun 29, olej/karton, 23,5 x 34,5 cm, sklo, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |